خانه / طراحی وبسایت

طراحی وبسایت

آیا تا به حال به این موضوع فکر کرده اید که چرا نیاز به طراحی سایت دارید ؟ شاید طرح سوال راجع به دلیل طراحی سایت کمی کلیشه ای باشد اما ما برای شما پاسخی متفاوت داریم . معمولا ما در طراحی سایت و برنامه نویسی وب با دو رویکرد مواجه هستیم . دسته اول مشتریان طراحی سایتی هستند که برای اولین بار می خواهند سایت داشته باشند ، شرکت ما ابتدا نیازسنجی بازار و تحقیق را انجام می دهد و سپس وارد مرحله توسعه و طراحی و برنامه نویسی سایت می شویم . دسته دوم مشتریانی که قبلا سایت داشته اند و نیاز به بروزرسانی و طراحی وب سایت اختصاصی بر اساس نیازهای جدید خود دارند . برای این دسته از مشتریان ما برنامه نویسی اختصاصی را پیشنهاد می دهیم . چراکه طراحی وب سایت و برنامه نویسی وب اختصاصی می تواند کلیه نیازهای آنها را پوشش دهد و در آینده نیز نگران گسترش نرم افزار خود نمی باشند . مشتریان ما در هر دسته می توانند با تکیه بر تجربه چندین ساله ما در طراحی سایت و تولید نرم افزار های اختصاصی برای شرکت های کوچک تا سازمان های بزرگ و با توجه به رویکرد شرکت در استفاده از فن آوری های روز طراحی سایت و برنامه نویسی به راحتی تجارت خود را در یک بستر مناسب شروع کنند .

در عصر ارتباطات طراحی سایت جزء الزامات فضای رقابتی است. طراحی سایت یعنی راه اندازی یک ویترین جهانی ۲۴ساعته که بدون هزینه های گزاف به صورت خیره کننده ای به تبلیغ نام و محصول ما می پردازد.طراحی وب سایت به شما یک تریبون تبلیغاتی میدهد تا همیشه در کوران رقابت با رقبای خود برای جذب مشتری جدید باشید.یادمان باشد اگر به دنبال بررسی بازخورد مشتریان هستیم طراحی سایت بهترین روش است .

طراحی سایت خوب یعنی تمام اهدافم در طراحی وب سایت محقق شده باشد حالا هدف طراحی سایت فروشگاهی و یا همان راه اندازی فروشگاه آنلاین باشد یا وب سایتی برای معرفی محصولات و خدمات من و یا وب سایت اطلاع رسانی سازمان و نهاد شما ، مهم شناسایی فرایندهایی است که هرچه بیشتر بتواند مخاطب مارا اقناع کند.از طرفی باید در ظاهر خاص برای مخاطبین هدفش،در ساختار سریع و منطبق بر اصول بهینه سازی طراحی سایت برای google باشد.

 

قبل از طراحی و سفارش ساخت یک وبسایت شما باید بدانید که از وبسایت خود چه میخواهید و سایت خود را بر آن پایه طراحی کنید . اگر وبسایت شما از نمونه های از پیش ساخته شده است میتوانید با هزینه ای کمتر با انتخاب نوع وبسایت درخواستی  ، در لیست زیر میتوانید آن را تهیه کنید.

(اگر هم امکاناتی ویژه برای وبسایت خود در نظر دارید با ما در تماس باشید ) .

اگر هیچ آشنایی با طراحی و ساخت و مدیریت آن ندارید به هیچ وجه نگران  نباشید تیم پشتیبانی ما شما را در انجام این کارها پشتیبانی میکند.

انواع سایت های قابل ساخت مانند :

 

برای ارتباط با ما میتوانید از طریق آیدی تلگرام :

@iranimij

و یا از طریق پشتیبانی آنلاین سایت

و یا از طریق قسمت نظرات پایین همین قسمت استفاده کنید .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *