خانه / طراحی وبسایت شرکتی

طراحی وبسایت شرکتی

معرفی شرکت و تمامی بخشها میتواند گستردگی کار شما را به کاربران وب سایت و همچنین مشتریان شما القاء نماید. آنها از گستردگی و معرفی بدون عیب و نقص هر یک از بخشها در شرکت میتوانند متوجه شوند که با چه سازمانی سر و کار دارند. بنابراین صفحه درباره ما و تماس با ما یکی از مهمترین و سرنوشت ساز ترین صفحات در وب سایت شرکتی محسوب میگردد. در صفحه تماس با ما می توانید اطلاعات تماس و نقشه شرکت را قرار دهید تا مراجعه کنندگانتان به راحتی بتوانند شما را پیدا نموده و از سرویس های مورد نظر بهره مند گردند.
همچنن میتوانید اگر تمایل داشته باشید تمامی پرسنل و کارمندهای شرکت را با توضیحات کامل در وب سایت معرفی نموده و رزومه کاری آنها را در جهت رویت بازدید کنندگانتان قرار دهید. البته در قالب فرم تماس با ما, بازدید کنندگان این قابلیت را خواهند داشت تا بتوانند به شما ایمیل ارسال نمایند و حتی گیرنده پیام را مشخص نمایند. برای این دو بخش بسیار مهم برنامه های ویژه ای در نظر گرفته ایم که حتما در زمان عقد قرار داد و شروع فاز طراحی سایت در اختیار شما قرار خواهیم داد.

در تمامی سایت های ساخته شده توسط شهر تم به شما یک کنترل پنل داده خواهد شد تا شما بتوانید به راحتی مدیریت وبسایت خودتون رو به عهده بگیرید.

وبسایت های آماده شرکتی ساخته شده توسط ما برپایه وردپرس هست ، تنظیمات سئو و بهینه سازی در موتور های جست و جو توسط متخصصان ما انجام خواهد شد .

امکانات قابل ارائه در وبسایت های شرکتی  آماده ما عبارتند از :

  1. مدیریت کامل وبسایت
  2. مدیریت مطالب
  3. مدیریت پیونده ها
  4. مدیریت منو ها
  5. دیدگاه ها
  6. اسلایدر
  7. نمایش آمار
  8. قالب کامل رسپانسیو و واکنش گرا

 

برای گرفتن اطلاعات بیشتر و نمونه کارها و ثبت سفارش با ما تماس بگیرید :

آیدی تلگرام :

@iranimij

در قسمت نظرات هم میتوانید با ما ارتباط داشته باشید .