خانه / آموزش / آشنایی با افزونه های وردپرس

آشنایی با افزونه های وردپرس

آموزش افزونه های وردپرس
آموزش افزونه های وردپرس

آشنایی با افزونه های وردپرس  ، شاید دوست داشته باشید در مورد افزونه های وردپرسی بیشتر بدانید ! افزونه های وردپرس یک سری امکاناتی برای شما فراهم میکنند تا بتونید بهتر و راحت تر به اهداف خود برسید ، فرض بگیرید شما میخواهید برای خود یک سایت مپ و نقشه سایت فراهم کنید ، (از لحاظ سئو تقریبا یک چیز واجب است) . شما برای انجام این کار بصورت دستی ساعت ها و شاید روزها معطل شوید تا بتوانید این کار را انجام دهید ، اما با کمک افزونه های ساخت سایت مپ مانند sitemap.xml  و افزونه seo YOAST شما میتوانید به راحت ترین روش این کار را انجام بدید و سایت خودتون رو به سایت مپ مجهز کنید .

 

چگونه میتوانید افزونه های وردپرسی خودتون رو پیدا کنید ؟

 

الان دیگه با گذشت سالها از شروع به کار وردپرس تعداد افزونه های وردپرس بسیار بسیار زیاد شده و شما خیلی کم پیش میاد افزونه مورد نظرتون رو نتونید پیدا کنید ،

اما مرجع مهم و اصلی افزونه های وردپرس ، خود سایت وردپرس هست به آدرس زیر :

افزونه های وردپرس

در اینجا تمام افزونه های معتبر رو میتونید مشاهده کنید ، امتیاز بدهید ، دانلود کنید ، و با نویسنده ان در ارتباط باشید ، در هر صورت پیشنهاد شهر تم به شما این است که از سایت های معتبر افزونه هاتون رو تهیه کنید ، زیرا بعضی افزونه های مخربی مشاهده شده که علاوه بر اینکه حتی افزونه کارایی لازمه مورد نظر شمارو نداشته ، حاوی ویروس و بد افزار هم بوده که از لحاظ امنیتی برای شما ممکن است مشکل ساز شود .

آشنایی با افزونه های وردپرس ،

نصب افزونه وردپرس :

شما میتوانید افزونه های وردپرس را به راحتی نصب کنید ،چطور ؟ به این شکل که پس از دانلود افزونه یا پلاگین مورد نظرتون شما باید وارد قسمت مدیریت وبسایت خودتون بشین ، سپس قسمت افزونه ها ، قسمت بارگذاری افزونه ، و فایل زیپ را بر روی سایت بارگذاری کنید ، پس از بارگذاری بر روی کلید فعال سازی کلید میکنید تا افزونه مورد نظر شما فعال شود !در قسمت افزونه های شهر تم شما میتوانید افزونه های بسیاری اعم از افزونه های ضروری وردپرسی خودتون رو تهیه کنید .

 

 

 

همچنین ببینید

در این پست مروری داریم بر واحدهای شمارش بسیار متداول و پرکار…

پست اینستاگرامی آموزش زبان انگلیسی : در این پست مروری داریم بر واحدهای شمارش بسیار …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *